GTA 5 Download PC | Premium Edition pl

author image by Admin | Akcja | 0 Comments | 06 cze 2020
  • Tryb Online
  • Grafika
  • Sterowanie
  • Możliwości
  • Satysfakcja

Pobierz już teraz GTA 5 z Modami na swój sprzęt

gta 5 pobierz

Tryb Online i nielimitowana rozgrywka!

Kiedy w 1997 roku pierwszy raz uruchamiałem Grand Theft Auto, nie miałem pojęcia, że będzie to jedna z najważniejszych serii w historii gier. Dzisiaj nazwa Rockstar jest synonimem rozmachu i jakości, odwagi i stylu, humoru i gorzkiego spojrzenia GTA 5 Pełna wersja na rzeczywistość. Po historii imigranta Niko Bellica w innej części i azjatyckich porachunkach w Chinatown Wars przyszła pora na następny wielki rozdział tego uniwersum. Grand Theft Auto V to gra ogromna i niezwykle absorbująca. Wręcz trudno się od niej oderwać i przestać o niej myśleć.

Pobieranie z naszego serwisu pozwala na bezpieczne ściągnięcie się całej gry oraz niesamowitą rozgrywkę płynącą właśnie z tej produkcji. Przekonaj się sam i pobierz już dziś!

Rockstar pokusił się przy tym o parę istotnych nowości i modyfikacji, które nieco zmieniają dotychczasowy obraz GTA, akcentując inne aspekty. Czy wyszło to serii na dobre? Przekonajcie się sami w naszej recenzji, której wymowy chyba już się spodziewacie. Bo naprawdę trudno ukrywać, że GTA 5 Download to udana produkcja i kolejna wielka gangsterska przygoda. Niepozbawiona pewnych błędów czy kontrowersji, ale jednak niezapomniana i z punktu widzenia nałogowego gracza wręcz obowiązkowa. W Grand Theft Auto V studiu Rockstar nie wystarczył jeden bohater – możemy więc kontrolować aż trzech. Jest to o tyle istotne, że każdy okazuje się nieco inny.

Link do pobrania GTA 5 poniżej

gta 5 do pobrania za free

Nie wiesz czym jest Instalacja Online?
Sprawdź ten wpis Co to Instalacja Online i dlaczego warto tego użyć?

Niżej możesz pobrać program na dysk który ściągnie grę na komputer

Najbardziej wyrazisty, bo prezentowany GTA 5 Pobierz z żoną i dwójką dzieci w tle, jest Michael, młody „emeryt”, który zapracował na spokojną „starość”, organizując skoki i napady. Facet ewidentnie ma problem z komunikacją z rodziną, więc pewnie z niemałą ulgą trafia na Franklina, młodego Afroamerykanina z ambicjami wyrwania się z getta. Później dołącza do nich Trevor, którego nie sposób określić inaczej niż jako… zaskakująco sympatycznego socjopatę z piekła rodem.

gta v download

Na obrazku wyżej program przed rozpoczęciem pobierania, a niżej już w trakcie.

grand theft auto v pobierz za darmo

Dla chętnych, wolących pobrać od razu całą grę na komputer z użyciem programu, utworzyliśmy taką możliwość. Obie opcje pobrania gry są bardzo dobre i tylko od Ciebie zależy, którą wybierzesz – która Ci najbardziej będzie odpowiadać.

Koniecznie sprawdź zdjęcia z Instalacji gry poniżej

Parametry instalatora:

Prędkość pobierania do 300MB/s
Łatwy w użyciu
W pięciu językach
Bezpośrednia instalacja na dysku
Pobieranie szyfrowane kluczem AES-256
Gwarantowane bezpieczeństwo
Grasz bez limitu w pobrany tytuł!

Instalacja GTA 5 po pobraniu i kliknięciu „Zainstaluj grę”

gta 5 do pobrania na pc
Uważamy, że wiele nie trzeba tłumaczyć, bo wszystko jest zawarte na zdjęciach… 🙂

grand theft auto 5 pobierz
Grand Theft Auto: 5 posiada możliwość dodania paczek Modyfikacji jednym przyciskiem.

gta 5 pobierz za darmo
Od tego jaki sprzęt posiadamy, tyle trwać będzie instalacja. Na dość średniej konfiguracji proces instalacji zamyka się w około 25 minut.

gta 5 download freegta v pobierz pc
Gotowe, gra zainstalowana. Zapraszamy do pobrania! 🙂

Gra w polskiej wersji językowej ze wszystkimi aktualizacjami!

GTA 5 Download PC

To Trevor „buja się po dzielni” z Franklinem, to korzysta GTA 5 Download Free z pomocy swoich pozostałych, niezbyt rozgarniętych znajomych. I dobrze, bo zadania z udziałem całej trójki są fajne, ale nie stwarzają okazji do poznania charakterów – najbardziej cierpi na tym Franklin, który w konfrontacji z pozostałymi panami może tylko załamywać ręce i prosić ich, żeby się uspokoili. Rockstar wiedział, co chce osiągnąć swoim gangsterskim triumwiratem. A chciał opracować mechanikę robienia skoków, rozwinięcie bodaj najlepszej misji z „czwórki”. Od razu trzeba powiedzieć, że nie jest to bardzo rozbudowany system, bo większość napadów rozgrywa się „sama”. Otrzymujemy jednak namiastkę swobody – wybór jednej z dwóch metod. Po przeanalizowaniu sytuacji i określeniu taktyki musimy przygotować potrzebne materiały. Kradniemy ciężarówkę, zdobywamy gaz usypiający, najmujemy ludzi – wszystko zależy od wyboru techniki. Przyznam, że to mój ulubiony GTA V Pełna wersja Download etap akcji, bo gra przeważnie nie mówi dokładnie, jak zrealizować cele i kto powinien się tym zająć. W samych misjach motyw przełączania się między bohaterami jest za to mocno trzymany w ryzach. Zdarza się, że możemy pobawić się tą opcją, ale przeważnie program określa, kiedy i kim gramy.

Ta postać przeprowadza swego rodzaju terapię szokową na graczu i co rusz wystawia go na próby. Zresztą to celowy zabieg Rockstara, który chce GTA V Download PC podkreślić różnicę między starymi wygami, czyli Michaelem i Trevorem, których cechuje nieprzewidywalność i w dużym skrócie brak skrupułów, a Franklinem, gościem wciąż w miarę normalnym.

gta 5 pc download pl full

GTA V za darmo

Pamiętaj jednak, że duża część gry jest jednoznacznie skierowana do odbiorców dorosłych. I nawet wtedy nie będzie to rozgrywka dla wszystkich. GTA 5 Pełna wersja PC pozwala wcielić się w role przestępców, którzy mają niewielkie wyrzuty sumienia za swoje złe działania, a często nawet czerpią z nich przyjemność. To brutalna fabuła, która może okazać się świetną zabawą dla osób, które są wystarczająco dojrzałe, aby właściwie docenić dorosły humor i potrafią wyraźnie odróżnić dobro od zła. To nie jest gra dla młodszych graczy, którzy mogliby nie odebrać jej w taki sposób, jak założyli sobie twórcy. Co z głośnym GTA Online? Kilka lat po premierze Grand Theft Auto V wciąż jest ogromnym hitem, który co miesiąc pojawia się na najlepiej sprzedających się listach przebojów. W tym czasie GTA Online, komponent do gry wieloosobowej, przesłaniał główną grę – ku przerażeniu niektórych fanów. Aktualizacje GTA V Download PL przekształciły praktyczną grę z otwartym światem w coś niespotykanego.

Jak pobrać i zainstalować GTA V

Michael, Franklin i Trevor działają wspólnie, ale GTA 5 Do Pobrania mają też swoje sprawy w Los Santos – znajomych, przedsięwzięcia, zobowiązania. W grze możemy przełączać się między nimi, by realizować się na różne sposoby. Ta nowinka teoretycznie zmienia strukturę kampanii, ale w praktyce nie ma aż tak znaczącego wpływu na jej kształt. Na mapie miasta pojawiają się różnokolorowe literki i znaki zapytania symbolizujące misje główne i poboczne – różnica polega na tym, że każdy z kolorów przypisano konkretnemu bohaterowi. Niektóre zlecenia są więc dostępne tylko dla danej postaci. Rockstar nie wpada przy tym w rutynę i stara się zapewnić różnorodność, oferując wiele konfiguracji.

gta 5 pobierz na naszej stronie

Ściągnij już teraz Grand Theft Auto 5 na naszej stronie

Jedna z najnowszych aktualizacji GTA V Ściągnij za darmo dodała duże podziemne bunkry i misję, w której gracze mogą ukraść obce jajo z rozbitego statku kosmicznego. Porównaj to z wczesną zawartością GTA Online, taką jak aktualizacja Beach Bum. Dodała ona kilka pojazdów, trochę ubrań, dwie nowe bronie i mały pistolet. Nadal pamiętam dzień, w którym wprowadzono aktualizację Beach Bum. Nie zrobiła na nas większego wrażenia, ale była darmowa, więc ją wypróbowaliśmy. To byłaby pierwsza i ostatnia aktualizacja, w której wszystkie nowe pojazdy i ubrania byłyby bezpłatne. Kilka kolejnych aktualizacji po Beach Bum nie zawierało darmowych przedmiotów, ale nadal utrzymywały grę przy życiu na różne sposoby. Aktualizacja Valentine Massacre, która obejmowała ubrania i broń ze starej szkoły, była pierwszą aktualizacją GTA Online o tematyce świątecznej. Od tego czasu nadal jest obiektem ogromnego zainteresowania. Trzeci dodatek do GTA Online w większości dodawała fantazyjne samochody i dwa nowe pistolety. Dla wielu fanów Rockstar było znane jako studio, które nie spieszyło się z tworzeniem świetnych gier, którymi potem gracze mogli cieszyć się przez lata. Większość DLC opracowanych przez Rockstar to dodatki dla jednego gracza, a ci chętnie płacili za to wszystko prawdziwymi pieniędzmi. Od tego czasu narracja jest wypaczona: wielu graczy, którzy często odwiedzają fora internetowe, uważa, że Rockstar stał się chciwy, i to w dużej mierze ze względu na to, jak poradzili sobie z aktualizacjami GTA Online. Początkowo dodawanie dużych treści nie kosztowało pieniędzy w grze, a nowe samochody GTA 5 Download Free były stosunkowo tanie. Na przykład najdroższym samochodem dodanym w Aktualizacji biznesowej 2014 był super samochód o nazwie Turismo R, który kosztuje 500 tys. USD.

Cała gra GTA V na PC

Mechanika skakania między trójką GTA 5 Torrent postaci stanowi więc częściej środek narracji niż system, z którym można eksperymentować. Nigdy zatem nie zostaje on w pełni rozwinięty i uwolniony spod jarzma ograniczeń. Zaskakujące jest to, że wcale mnie to nie rozczarowało – myślę, że Rockstar podjął dobrą decyzję i zgrabnie balansuje między grą liniową a swobodną (mówię rzecz jasna o mechanice napadów, a nie samym świecie). Obecność trzech lub więcej postaci – bo niekiedy możemy przecież najmować pomocników – oznacza, że często musimy polegać na sztucznej inteligencji. Misje i zdarzenia wieloosobowe są na tyle dobrze zaprojektowane i zgrabnie poprowadzone, że nigdy podczas około 50 godzin gry nie miałem powodów, by narzekać, że zawiódł mnie kompan. Także dzięki temu gangsterskie skoki są najjaśniejszym punktem GTA V i rzeczą, która naprawdę się udała. Wykonano je z polotem, mają swój klimat i nie dają nam odczuć, że odgrywamy zarejestrowane wcześniej scenki – nawet jeśli po części nimi są. Dlatego jedyny poważny minus kampanii stanowi dla mnie fakt, że owych skoków jest tak mało. Zdziwiło mnie to, bo spodziewałem się, że Rockstar zaoferuje ich więcej – da na przykład parę dodatkowych celów do obrobienia poza fabułą. Teoretycznie rzecz biorąc, można napadać na sklepy czy furgonetki bankowe, ale to tylko substytut. Producent pozostawił mnie z niedosytem i jeśli teraz wypuści DLC z nowymi robotami, to ma mnie w kieszeni. Jako osoba, która zaliczyła GTA V Chomikuj chyba każdą odsłonę z cyklu Grand Theft Auto, mam na koncie mnóstwo przeróżnych misji – setki razy kradłem samochody, podrzucałem ludzi do wybranego punktu, uciekałem przed policją lub realizowałem kontrakty polegające na likwidowaniu szumowin.

gta 5 do pobrania za darmo

GTA 5 Ściągnij już teraz

Teoretycznie więc kolejna porcja GTA 5 Pełna wersja tego samego powinna mnie śmiertelnie znudzić. Nic bardziej mylnego – misje z gry są nadal interesujące, bo Rockstar dopracował każdą z nich. Czasami firma odchodzi od prowadzenia nas za rączkę, chociaż zwykle realizuje swoje standardy – lepiej niż wcześniej i „wygładzając krawędzie”. Dzięki temu mało jest wyzwań, na których można się zaciąć, a więcej takich, które po prostu bawią i cieszą. To wręcz podejrzane, że w grze nie trafiłem na moment, w którym miałbym dość – projekt zadań okazał się na to zbyt dobry, więc nie zdarzyło mi się wyłączyć gry ze złości. Zwykle byłem zły, że w ogóle muszę ją wyłączać. Jak wyglądają kwestie wiekowe? Zorientowana na dorosłych odbiorców gra firmy Rockstar Games stawia graczy w roli trio przestępców w Los Santos, fikcyjnej wersji Los Angeles. Jednym z bohaterów jest gangster w średnim wieku, który w momencie rozpoczęcia gry jest niedawno emerytowanym przestępcą. Kolejna postać to nieprzewidywalny, uzależniony od narkotyków psychopata, a trzeci bohater to młody człowiek, który dopiero zaczyna karierę przestępcy. Gracze mają możliwość swobodnego przełączania GTA V Download PC się między tymi ludźmi, gdy tworzą oni dramatyczną grupę kryminalną, w której przeprowadzają napady, kradną samochody, mszczą się na rywalach i zabijają każdego, kto stanie im na drodze, w tym policjantów i niewinnych cywilów.

GTA 5 Pełna wersja produkcji z Trybem Online

Ogromny świat, w którym żyją, jest Skąd ściągnąć GTA V rozległy i swobodny dla graczy. Mogą oni wędrować, a gra zapewnia im swobodę robienia wszystkiego, co chcą. Zaczynając od pilotowania łodzi i motorów na terenach wiejskich po grę w golfa i tenisa w lokalnych klubach. Chociaż zawsze dostępne są misje rozwijające historię, które są zwykle napadami lub przygotowaniami do nich, podstawową częścią gry jest eksploracja, która pozwala graczom znaleźć zadania poboczne, od prowadzenia lawety po morderstwa na zlecenie. Tryb online pozwala wielu graczom łączyć się w grupy i razem przemierzać wielkie Los Santos oraz okoliczne tereny. Z technicznego punktu widzenia Jak pobrać GTA 5 na PC wyznacza nowe standardy. Świat, który przedstawia, jest niezrównany pod względem autentyczności i dynamiki – wydaje się być płynny i żywy. Czas płynie naturalnie, życie postaci postępuje, a ilość działań pobocznych, w które można się zaangażować, jest po prostu zdumiewająca. Można odkrywać stan San Andreas przez wiele godzin bez posuwania głównego wątku do przodu. W rzeczywistości jest to bardzo ważna część zabawy. Wszystkie elementy gry zostały dopracowane do perfekcji. Sterowanie jest świetne, grafika cieszy oko, a genialny interfejs zapewnia graczom dostęp do wszystkich potrzebnych informacji dokładnie wtedy, gdy tego potrzebują. Jednak scenariusz nie jest tak brutalny, jak w poprzednich częściach. Humoru jest nieco więcej i jest on mniej wyrafinowany, a główni bohaterowie nie są tak dobrze rozwinięci, prawdopodobnie dlatego że Jak zainstalować GTA 5 na Komputerze jest ich trzech. Ale minimalnie wpływa to na ogólnie doświadczenie – to wciąż imponująca gra.

gta 5 pobierz juz teraz

Gdzie pobrać GTA 5 na Komputer?

Jest tu praktycznie wszystko: od śmiania się z hipsterów GTA V Download PL przez potępienie tortur aż po żarty z ewangelistów nowych technologii. Nie brakuje też poważniejszych, bardziej osobistych motywów, chociażby wątku kryzysu wieku średniego i problemów w rodzinie. W jednej z moich ulubionych scen Michael czyta przejmujący list od swoich bliskich. Zrobiło się poważnie, co? Z satysfakcją jednak stwierdzam, że Rockstar odrobinę spuścił z tonu i wrócił do korzeni: historii przede wszystkim gangsterskiej, a dopiero później odnoszącej się do wielu ważkich kwestii. Padające w niej słowa komentarza nie kłują aż tak bardzo w oczy, widzi się głównie liczne nawiązania do filmów o przestępcach i skokach, próbę odtworzenia ich klimatu czy raczej zbudowania czegoś nowego. Udało się, bo w grze czujemy, że uczestniczymy w nowej opowieści tego typu – jest ekipa indywidualistów, są dobrze nakreślone sytuacje, nie brakuje nagłych zwrotów akcji. Dialogi jak zwykle prezentują mistrzowski poziom, nawet jeśli czasami słyszymy ich aż za dużo (kłania się Red Dead Redemption). To zasługa nie tylko scenarzystów, ale też świetnie dobranych aktorów, którzy wykreowali przekonujące postacie. Dzięki temu historia Michaela, Trevora i Franklina interesuje do samego końca. Po kilkudziesięciogodzinnej przygodzie pozostawia wręcz pewien niedosyt – chciałoby się poznać dalsze losy bohaterów, a ich samych jeszcze lepiej. Nawet mimo kontrowersji, jakie narosły wokół tej odsłony serii. Tak, są w niej pokłady Skąd pobrać GTA 5 z Modami na PC czasem zaskakującego mizoginizmu, szczególnie w przypadku Trevora, który w jednej ze scen robi coś naprawdę potwornego. Nie podoba mi się to, ale rozumiem, że to składowa przerysowanej wersji naszej rzeczywistości. Tak, jest wspomniana scena torturowania człowieka, w której sami uczestniczymy. Intensyfikacja środków to coś typowego dla Rockstara i moim zdaniem w większości przypadków została uzasadniona stojącą za nią treścią. Mam też wrażenie, że firma działa trochę na przekór cenzurze, która ostatnio w Stanach Zjednoczonych (i nie tylko) jest coraz większym problemem dla twórców. Na zasadzie: „chcą ograniczać, więc dajmy do pieca”. GTA V okazuje się więc brutalne i czasami niepokojące – zupełnie jak nasz świat, tylko kilka razy mocniej.

Grand Theft Auto V Pełna wersja gry

Ciekawy zabieg, bo skłania GTA V Pobierz PC do zastanowienia się nad istotą bohaterów gier (szczególnie w przypadku Trevora). Mordercy, psychopaci, dziwacy – dlaczego wciąż im kibicujemy czy wręcz pomagamy? Najbardziej klasycznym bohaterem z całej trójki jest Franklin – to młody wolny strzelec, który chce zrobić karierę. Pusta karta, którą zapiszemy naszymi niecnymi czynami. Michael jest ukształtowany i nie potrzebuje poklasku. Pragnie pojednania z rodziną i znalezienia sobie w życiu zajęcia innego niż gangsterka. A Trevor? Trevor to klasyczny już w popkulturze przykład wariata, który szuka nici porozumienia z resztą świata. Jest wykolejeńcem i samotnikiem, ale potrzebuje przyjaciół. Inną sprawą jest to, że wielu z nich traktuje fatalnie, przy okazji zabijając mnóstwo osób bez zastanowienia – to jego sposób na radzenie sobie ze stresem i niejasnymi społecznie sytuacjami. Trevor to najbardziej kontrowersyjna postać w uniwersum Jak pobrać GTA 5 na PC . Także z tego powodu, że – w odróżnieniu od wielu znanych już świrów – otrzymujemy nad nim kontrolę. Często w grach Rockstara trafialiśmy na ludzi złych, wściekłych i nieobliczalnych – zawsze jednak obserwowaliśmy ich z perspektywy bohatera wykonującego polecenia. Od czwartej części Grand Theft Auto nabrało charakteru komentarza politycznego, społecznego i psychologicznego. W końcu jego bohater Niko Bellic to imigrant nękanym przez demony przeszłości, który trafia do kapitalistycznej rzeczywistości. Jasne było, że w „piątce” podejście to w jakimś stopniu będzie kontynuowane. Gra jest wręcz GTA 5 Pełna wersja PC kompleksową satyrą na rzeczywistość – obrywa się mediom, ideologiom, politykom i współczesnym zjawiskom.

Wasz oddany Zespół prosto ze Strefy Gier!

Informacja 🚀

Chcielibyśmy wyjaśnić, czemu na instalatorach jest nazwa innej strony. ✌ Kiedyś korzystaliśmy z domeny Planeta-Gier, ale postanowiliśmy skorzystać z innej nazwy, bardziej przyziemnej… 😏

Mamy tylko nadzieję, że nikomu ta zmiana nie będzie przeszkadzać! Życzymy udanej rozgrywki i pozdrawiamy. 💪

Szukasz gry? Sprawdź!

Kategorie gier